9ED9D05D-F1E7-4B44-A062-2038B7456582 Created with sketchtool.
E6623899-C992-42A7-ADB7-18E33A4A42DA Created with sketchtool.
9CAEA8E0-D606-420B-A6F4-553838C714AD Created with sketchtool.
E6623899-C992-42A7-ADB7-18E33A4A42DA Created with sketchtool.
 › Produkty › TERMINATOR
 
NOWY
PRODUKT!
TERMINATOR
WZMOCNIENIE TESTOSTERONU
90 KAPSUŁEK
89C25865-2091-4A87-BE36-17C6F9FDB075 Created with sketchtool.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • Kompozycja naturalnych boosterów testosteronu
  • Wspomaganie budowy masy mięśniowej
  • Właściwości przeciwestrogenowe
  • Hamowanie enzymu aromatazy
  • Poprawa sprawności seksualnej
  • Wzrost energii i witalności
Apollo’s Hegemony Terminator to innowacyjna kombinacja substancji, mające na celu wspomaganie naturalnej produkcji testosteronu i utrzymania równowagi męskiej gospodarki hormonalnej. Optymalny poziom testosteronu u mężczyzn jest niezbędny dla sprawności seksualnej, wydolności fizycznej, wysokiego poziomu energii i witalności.

Arimistane jest pochodną dehydroepiandrosteronu (DHEA), będącą inhibitorem aromatazy - enzymu przekształcającego testosteron do estrogenów. Nadmiar estrogenów w męskim organizmie wpływa niekorzystnie na wygląd i kompozycję sylwetki oraz utrudnia rozwój masy mięśniowej. Arimistane, hamując aktywność aromatazy, prowadzi do zmniejszenia przemiany testosteronu do estrogenów, a tym samym zapobiega obniżaniu poziomu testosteronu.

Tribulus terrestris, czyli buzdyganek ziemny, to roślina funkcjonująca jako naturalny booster testosteronu, dzięki obecności saponin steroidowych. Podobną funkcję pełni Eurycoma longifolia, potocznie zwana “malezyjskim żeń-szeniem”, bogata w alkaloidy i glikozydy. 

Horny goat weed to grupa roślin z rodziny Epimedium. Obecna w nich ikaryna wykazuje hamujący wpływ na enzym fosfodiesterazę typu 5, co prowadzi do zwiększenia poziomu wazodylatacyjnego tlenku azotu i w konsekwencji - poprawy ukrwienia ciał jamistych członka. 

Maca (Lepidium meyenii) to roślina, której korzeń zaliczany jest do grupy adaptogenów. Działanie adaptogenów opiera się na zwiększaniu odporności organizmu na stres i łagodzeniu napięcia nerwowego. Korzeń maca wykazuje też korzystny wpływ na gospodarkę hormonalną kobiet i mężczyzn.

Witamina D3, czyli “słoneczna witamina”, wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu, podobnie jak zaliczany do mikroelementów bor. Oba te składniki uczestniczą w regulacji gospodarki wapniowej i mineralizacji kośćca, stąd też wspomagają sprawność fizyczną i zdrowie aparatu ruchu.

Resweratrol i imbir posiadają silne właściwości antyoksydacyjne, dzięki czemu chronią przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Jak pokazują badania, resweratrol może też wpływać na poprawę metabolizmu tlenowego i wydolności fizycznej, co przekłada się na łatwiejszy rozwój masy mięśniowej.

Podsumowując, Apollo’s Hegemony Terminator stanowi niespotykane, synergistyczne połączenie substancji o właściwościach pro-testosteronowych. 

 
Produkt nie by badany na obecno substancji zabronionych przez wiatow Agencj Antydopingow (WADA).
POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ