9ED9D05D-F1E7-4B44-A062-2038B7456582 Created with sketchtool.
E6623899-C992-42A7-ADB7-18E33A4A42DA Created with sketchtool.
9CAEA8E0-D606-420B-A6F4-553838C714AD Created with sketchtool.
E6623899-C992-42A7-ADB7-18E33A4A42DA Created with sketchtool.
 › Produkty › CENTROPHENOXINE
 
NOWY
PRODUKT!
CENTROPHENOXINE
ZDROWY MÓŻG
90 KAPSUŁEK
89C25865-2091-4A87-BE36-17C6F9FDB075 Created with sketchtool.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • Wzrost czujności i koncentracji
  • Regeneracja układu nerwowego
  • Zwiększenie energii umysłowej
  • Zwalczanie wolnych rodników
  • Właściwości neuroprotekcyjne
  • Działanie przeciwstarzeniowe
  • Wspomaganie pamięci
Apollo’s Hegemony Centrophenoxine to suplement diety zawierający centrofenoksynę - szeroko przebadany związek o właściwościach nootropowych. Preparat ma na celu wspomaganie funkcji kognitywnych, poprawę pamięci i koncentracji oraz ochronę przed przedwczesnym starzeniem się układu nerwowego.

Centrofenoksyna, znana też pod nazwą meklofenoksat lub pod nazwą handlową -  Lucidril®, to związek zawierający w swojej strukturze dimetyloaminoetanol (DMAE). Krótko mówiąc, centrofenoksyna jest pochodną DMAE o lepszej biodostępności i lepszym przenikaniu przez barierę krew-mózg. Pierwotnie centrofenoksyna została stworzona w celu walki z osłabieniem funkcji poznawczych towarzyszącym demencji starczej.

Centrofenoksyna wpływa na zwiększenie poziomu acetylocholiny w mózgu. Dostarcza bowiem DMAE, który jest prekursorem choliny, przekształcanej następnie do acetylocholiny - kluczowego neuroprzekaźnika dla prawidłowych funkcji kognitywnych. W ten sposób centrofenoksyna przyczynia się do optymalizacji pracy mózgu, zwiększenia szybkości przetwarzania informacji, poprawy pamięci i koncentracji.

Centrofenoksyna wykazuje korzystny wpływ na krążenie mózgowe, przez co poprawia odżywienie i dotlenienie mózgu. Przekłada się to na zwiększenie wydajności umysłowej. Zdaniem wielu użytkowników centrofenoksyny, związek ten działa również pobudzająco, co dodatkowo wspomaga produktywność i wzrost energii mentalnej, ułatwiając sprostanie wymagającym wyzwaniom intelektualnym. 

Centrofenoksyna może zapobiegać przedwczesnym procesom starzenia się mózgu. Związek ten wykazuje udokumentowane właściwości neuroprotekcyjne i antyoksydacyjne, przez co może chronić organizm przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego. Jest to szczególnie istotne dla osób w starszym wieku, gdyż wraz z wiekiem rośnie poziom wolnych rodników (m.in. reaktywnych form tlenu) i może następować kumulacja uszkodzeń oksydacyjnych. Centrofenoksyna wpływa też na zmniejszenie poziomu lipofuscyn - barwników stanowiących markery starzenia się organizmu, których złogi znajdują się m.in. w strukturach układu nerwowego.

Podsumowując, Apollo’s Hegemony Centrophenoxine to skuteczny preparat, zapewniający poprawę funkcji kognitywnych. Polecany jest szczególnie w celu zwiększenia sprawności intelektualnej i wspomagania optymalnego funkcjonowania układu nerwowego.

Preparat jest nieodpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących. W przypadku występowania jakichkolwiek chorób lub przyjmowania leków, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. 
 
Produkt nie by badany na obecno substancji zabronionych przez wiatow Agencj Antydopingow (WADA).
POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ