9ED9D05D-F1E7-4B44-A062-2038B7456582 Created with sketchtool.
E6623899-C992-42A7-ADB7-18E33A4A42DA Created with sketchtool.
9CAEA8E0-D606-420B-A6F4-553838C714AD Created with sketchtool.
E6623899-C992-42A7-ADB7-18E33A4A42DA Created with sketchtool.
 › Produkty › SMART CAPS
 
NOWY
PRODUKT!
SMART CAPS
WZROST PRODUKTYWNOŚCI
90 KAPSUŁEK
89C25865-2091-4A87-BE36-17C6F9FDB075 Created with sketchtool.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
  • Efektywna promocja funkcji kognitywnych
  • Wzrost koncentracji i produktywności
  • Korzystny wpływ na samopoczucie
  • Relaksacja bez uczucia senności
  • Zwiększenie jasności umysłu
  • Optymalna neurotransmisja
  • Redukcja zmęczenia
Apollo’s Hegemony Smart Caps to suplement diety zawierający niezwykle efektywną, synergistyczną kombinację naturalnych składników o właściwościach nootropowych. Preparat ma na celu ułatwienie osiągnięcia stanu wysokiej koncentracji i czujności, wspomagając jasność myślenia i produktywność.

Kofeina jest naturalną substancją znaną ze swoich energetyzujących właściwości. Jest to alkaloid purynowy, wpływający stymulująco na układ nerwowy, przede wszystkim jako antagonista receptorów adenozynowych. Adenozyna jest obecną w organizmie substancją powodującą uczucie zmęczenia, zatem odwracalna blokada jej receptorów przez kofeinę prowadzi do zniesienia tego uczucia.

Kofeina jest wielofunkcyjnym stymulantem, posiadającym szereg korzyści na funkcji kognitywnych. Wspomaga czujność, koncentrację i krótszy czas reakcji oraz redukuje zmęczenie fizyczne i psychiczne. Wpływa także pozytywnie na nastrój i tolerancję glukozy oraz wytrzymałość fizyczną.

Teakryna jest alkaloidem purynowym o zbliżonej strukturze i mechanizmie działania do kofeiny, pozyskiwanym z herbaty Kucha. Dodatkowo teakryna wpływa na sygnalizację dopaminergiczną, która jest niezwykle ważna w regulacji nastroju i poziomu stresu. Substancja ta oferuje również łagodny wzrost poziomu energii, co przekłada się pozytywnie na wydajność umysłową.

Połączenie kofeiny i teakryny uzupełnia się w swoim działaniu. Kofeina wykazuje szybsze i krótsze działanie od teakryny, która dodatkowo zapewnia łagodne, stabilne i długotrwałe pobudzenie. 

L-teanina to aminokwas naturalnie występujący w liściach herbaty, uznawany za jej główny składnik odpowiedzialny za efekty prokognitywne. L-teanina jest często stosowana w celu łagodzenia stresu i wprowadzenia się w stan relaksacji, bez uczucia senności. L-teanina może pomóc w redukcji lęku, wspomóc pamięć i zdolność do nauki. Jak pokazują badania, szczególnie korzystna dla sprawności umysłowej może być kombinacja L-teaniny z kofeiną.

Podsumowując, Apollo’s Hegemony Smart Caps to efektywny stack nootropowy, polecany do codziennej suplementacji w okresie natężonej pracy umysłowej, w celu ułatwienia pracy na najwyższych obrotach i sprostania wymagającym zadaniom intelektualnym.
 
Produkt nie by badany na obecno substancji zabronionych przez wiatow Agencj Antydopingow (WADA).
POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ